ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1 - Sitemizde yazılan şiir, mesaj ve yazıları yazan üye sorumludur. Üyeler yazdıkları şiir,mesaj ve yazılardan dolayı sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Kendinize ait olmayan şiirleri yazdığınızda doğacak yasal sorumluluk yazan üye'ye aittir.
2 - Uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen şiirler gönderilemez.
3 - Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü şiirler,yazılar yazılamaz Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.
4 - Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; site yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.
5 - Propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır
6 - Her türlü taciz edici yazı yasaktır.
7 - SessiZ SahiL.Com'da, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden şiirler,yazılar ve mesajlar ve crack, warez, hack ve benzeri sitelerin tanıtımı yasaktır.
8 - Şiir, yorum ve mesajlarda öğretici veya örnek gösterici yazılar dışında yazılar kullanılamaz.
9 - Site yöneticileri kurallara aykırı şiir, yazılar ve mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
10 - SessiZ SahiL.Com kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.
11 - Site güncelleme veya yenilerinin eklenmesi hakkı yöneticilerince her zaman saklıdır.
12 - Site yayından kaldırılması ve sorun nedeni ile verilerin silinmesi halinde üyeler bunun üzerine hiç bir yasal hak talep edemezler.
13 - Üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Cookie'ler, (çerezler) tarafımızdan kişisel bilgi toplama aracı olarak kullanılmayacaktır.


Copyright © 2017 - Azram
Bu sitede yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece SessiZ SahiL.Com'a aittir. Sitemizde yer alan şiirlerin telif hakları şairlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Yasal bildirimler, sorun ve önerileriniz için lütfen bizimle İletişim'e geçiniz...